Zapiski ateisty o prawicowym skrzywieniuDolina Rospudy - w obronie autostrady
Gadu-GaduSkopiuj CSS
Kategorie: Wszystkie | Ciekawostki | Dowcipasy | Wydarzenia | Życie codzienne
RSS
poniedziałek, 14 września 2009
Kolejna bezsensowna śmierć kierowcy
Ze wstępnych ustaleń na miejscu zdarzenia wynika, że podczas remontu odcinka drogi w miejscowości Chmielnik w gminie Tyczyn, kierujący walcem drogowym jadąc od miejscowości Matysówka, stracił panowanie nad prowadzoną przez siebie maszyną drogową.

Znając retorykę naszych służb "dbających" o bezpieczeństwo na drodze komentarz może być tylko jeden: "I kolejny dowód na to, że prędkość zabija!"
Proponuję ograniczenie prędkości w obszarze zabudowanym do 5,5 km/h.

źródło

środa, 02 września 2009
Leśne Dziadki z PZPN
Ludki typu Lato, Kolator czy inne matoły zamiast zająć się oczyszczaniem atmosfery wokół polskiej piłki wolą walczyć z kibicami. Ja rozumiem, że transparenty typu "Jebać kogokolwiek" nie świadczą dobrze o polskich stadionach, ale żeby zaraz zakazywać używania obcojęzycznych transparentów to delikatnie mówiąc drobna przesada. Ja może jeszcze proponuję wprowadzić kibicowski regulamin. Przykładowe punkty z takiego regulaminu:
1. Po każdym golu można krzyczeć gooool przez maksimum 4,5 sekundy;
2. Podczas wykonywania karnego nie wolno gwizdać ani klaskać. Tupanie jest dozwolone, ale tylko przez 5,8 sekundy;
3. Po każdej sytuacji typu "ojezusmariaaa" można z siebie wydać jedynie jęk zawodu o długości nieprzekraczającej 2,3 sekundy. W takiej sytuacji inne dźwięki są niedozwolone;
4. Czasy reakcji kibiców mierzył będzie dodatkowy sędzia, który będzie mógł przerwać mecz po 3 przewinieniach kibiców a zobligowany do przerwania meczu będzie po 5 przewinie kibiców. Drużyna, której kibice w danym sezonie najczęściej będą łamać regulamin zostaje karnie degradowana do klasy C.

źródło