Zapiski ateisty o prawicowym skrzywieniuDolina Rospudy - w obronie autostrady
Gadu-GaduSkopiuj CSS
Kategorie: Wszystkie | Ciekawostki | Dowcipasy | Wydarzenia | Życie codzienne
RSS
czwartek, 28 maja 2009
Barça!
Gdyby dr House był kibicem Barcelony z pewnością wczorajszy mecz skomentowałby mniej-więcej tak: Wczorajsza postawa rywali nie pozostawia złudzeń - nie sposób przegrać z woMenchester United z Lady Alexis na czele przy pomocy Krystyny Ronaldo i No-Way Rooney

niedziela, 24 maja 2009
Myślozbrodnia śmiecia
czyli jak sam pokonałem komunistów

I ta żałosna kreatura była prezydentem Polski?
piątek, 22 maja 2009
Policja
Była pierwsza dama przyjechała do Opola po to by wraz z Magdaleną Środą wygłosić jakiś tam wykład. Tuż przed wejściem Jolanty Kwaśniewskiej do budynku Uniwersytetu Opolskiego jakiś gbur napluł kobiecie pod nogi. Jola zareagowała trochę impulsywnie na chamską zaczepkę jakiegoś nieokrzesanego samca, ale nie w tym rzecz. Po całym tym zdarzeniu przyjechała policja. Spisali kolesia i pouczyli go. Kiedy policja przyjedzie pouczyć gbura głośno pierdzącego przy byłej prezydentowej? Dorwiemy kolejnego groźnego osobnika?

źródło

Demokratyczny dramat w UE
75% Europejczyków nie wie, kiedy przypadają wybory do PE biadolą piewcy "europejskiej" demokracji.
Wygląda na to, że obywatele mają was głęboko w dupie szanowni eurokraci.
Ustawa medialna
Sejm uchwalił ustawę w myśl której obywatele zostaną pozbawieni obowiązku płacenia abonamentu. Ale samo zniesienie abonamentu to za mało. Należy znieść finansowanie firmy z budżetu państwa. Jakoś inne stacje radiowe i telewizyjne doskonale sobie radzą i bez dofinansowania z naszych pieniędzy, zbieranych pod przymusem.
czwartek, 21 maja 2009
Finał
Wczoraj, oprócz finału pucharu UEFA, rozegrano również finałowy mecz pucharu Szwajcarii. Drużyna FC Sion zagrała w finale tych rozgrywek po raz jedenasty i po raz jedenasty zdobyła puchar Szwajcarii. Niesamowita skuteczność piłkarzy tego klubu.
środa, 20 maja 2009
Czyżby "kłamstwo" oświęcimskie wreszcie przestało być przestępstwem?
Dziennikarze niemieckiego dziennika "Der Spiegel" przekonują na swoich łamach, że odpowiedzialność za holokaust spoczywa nie tylko na nazistowskich Niemcach "ponieważ bez pomocy setek tysięcy nie-Niemców nie byłoby możliwe wymordowanie tylu Żydów".
Czy to aby nie próba rewizjonizmu? Za podobne twierdzenia (o przesadzonej liczbie zagazowanych i spalonych w krematoriach Żydów) pewien historyk poszedł do więzienia. Czyżbyśmy doczekali się poszerzenia granic wolności słowa?
środa, 13 maja 2009
Rząd kulturalnych ludzi
Stawiam dolary przeciwko bananom, że gdyby coś takiego wydarzyło się w rządzie Jarosława to byłby to kolejny powód do "jechania" po PiSie.

 
1 , 2 , 3