Zapiski ateisty o prawicowym skrzywieniuDolina Rospudy - w obronie autostrady
Gadu-GaduBlog > Komentarze do wpisu
Ile godzin ma doba?
Przez chwilę miałem taką wątpliowść. Wpadła mi w ręce ulotka dołączona do pewnego plastra leczniczego. Oto fragment tej ulotki: Nałożyć klejącą stronę okładu na umytą i osuszoną skórę. Pozostawić na skórze przez 8 godzin. W razie konieczności powtórzyć stosowanie, nie częściej jednak niż 4 razy na dobę. (podkreślenie moje).
Czekam na kogoś kto przedawkuje. Przewidziana nagroda w postaci tegoż plastra! No i jeśli mu się to uda to będzie to dowód na to, że doba ma więcej niż 24 godziny!
:-)
poniedziałek, 18 czerwca 2007, nelsonek

Polecane wpisy

  • Liberały z PO

    Nie ma co! Platforma Obywatelska jest partią liberalną. Oto bardzo prosty dowód na to twierdzenie: W tym roku Dzień Wolności Podatkowej "obchodziliśmy". 14 czer

  • Państwo prawa

    Mieszkanka Leicester zaparkowała swój samochód na podjeździe do garażu do swojego domu i gdy wróciła po dziesięciu minutach ze zdumieniem zauważyła wetknięty ma

  • Brfxxccxxmnpcccclllmmnprxvclmnckssqlbb11116

    Brfxxccxxmnpcccclllmmnprxvclmnckssqlbb11116 - imię, które w maju 1996 roku pewni szwedzcy rodzice próbowali nadać własnemu, urodzonemu w 1991 roku dziecku. Rod

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2007/06/20 18:46:03
hahaha, takie niby nic, a cieszy :)))
-
Gość: ?, *.internetdsl.tpnet.pl
2007/06/21 12:51:28
a nie pomyslales ze można nakleic 2 na raz jeśli zrobię to 3-krotnie to bedę miala na koncie 6 dawek w 24 godziny, czy to jest dowód na to ze doba ma więcej niż 24 h?
ps. na gazecie przy artykule kubicy tez sie wygłupiłeś na co ci ktos zwrócił uwagę i przyznałeś mu rację. ciekawe czy teraz tez przyznasz.
-
2007/06/21 13:17:41
gość ?,
jednak plaster działa na określone miejsce, bo chyba nie masz na myśli, że dwa plastry naklejasz jeden na drugim?
-
2007/06/21 14:45:24
Gościu: nie masz racji, ponieważ to byl fragment ulotki:

1. W jej pozostalej czesci napisano, zeby nie naklejac dwoch plastrow na raz w dwa rozne miejsca.

2. Plaster ma okreslone wymiary. I mozna go ciac na mniejsze fragmenty. Nawet gdybym przecial go na dwie czesci i nakleil w dwa rozne miejsca to ilosc wchlonietej substancji jest taka sama jakbym nakleil jeden caly plaster w jedno miejsce. Czyli dawka leku zawartego w dwoch fragmentach jednego plastra jest identyczna z dawka leku w jednym plastrze w tym samym czasie.

3. Zakladajac, ze nie ma tych informacji o ktorych pisze to cytowany fragment mowi o tym, zeby nie POWTARZAC (rozumiesz znaczenie slowa powtorzyc?) leczenia punktowego czesciej niz cztery razy na dobe, a czas "leczenia" jednego kawalka wynosi 8 godzin.

Teraz jasne?

PS.
A przy artykule o Kubicy zaczalem od slowka "CHYBA". Zauwazyles? Wiesz co ono znaczy? Czyli jednak nie tak do konca sie wyglupilem. Raczej popelnilem blad.
-
Gość: , *.dynamic.chello.pl
2012/01/19 14:02:45
jalowa gadka w temacie jest ile godzin ma doba? a wy pierdolicie farmazony o jakies ulotce i plastrach huj kogo to obchodzi?